Istotne informacje

Istotne informacje:
1.Zgłoszenia udziału w Konferencji  należy przesłać drogą elektroniczną na adres Komitetu Organizacyjnego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 31.10.2014 r.
2.Wraz ze Zgłoszeniem udziału należy przesłać streszczenia wystąpienia w języku polskim i języku angielskim (druk do pobrania na stronie internetowej Konferencji - www.dnikosmetologii.wseip.edu.pl)
3.Komitet Naukowy przyjmuje prace, które nie były wcześniej prezentowane ani publikowane. Należy przesłać je na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 7.11.2014 r.; możliwe jest również przesłanie pocztą (tekst wydrukowany i zapisany na nośniku elektronicznym) – na adres WSEPiNM.
4.Zakwalifikowane przez Komitet Naukowy i wygłoszone w ramach Konferencji prace, po pozytywnej weryfikacji przez Redakcję (recenzja naukowa), zostaną wydane drukiem w publikacji pokonferencyjnej o charakterze monografii (artykuły w j. polskim – 3 pkt., artykuły w j. angielskim – 7 pkt.).
5.Udział w konferencji  jest bezpłatny
6.Zakwaterowanie (noclegi) Uczestnicy realizują we własnym zakresie (informacja dotycząca nt.  hoteli o zróżnicowanym standardzie zostanie przekazana w następnym komunikacie).
7.Informacji o Konferencji udziela p. Ilona Wawrzeńczyk, tel. (041) 366 93 93, 366 93 90, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


UWAGA:
Uczestnikom Konferencji przysługuje 16 punktów edukacyjnych na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 06.10.2004 r. w sprawie sposobu dopełniania obowiązku szkolenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów